KLIENDID RÄÄGIVAD

Klientide tagasiside ja arvamused


Kalju Koiduste
Loen ja ainult positiivsed arvamused? Väidate 1-3 päeva aga mina ootan juba nädala oma kaupa ei midagi.


Kadri
Väga sümpaatne ja kiire teenindusega firma. Otsisin kaua oma mobiili jaoks sobivat klapiga kotti, mida kusagilt mujalt leida ei suutnud, samuti sain siit sobiva kaitsekile. Soovitan kindlasti ka teistele!


Maiken
Tallinna kesklinnas on väga kehv valik kaitsekilesid, mille hulgas galaxy i9001-le kilet ei leidunud. Muidugi hea on see, et Teid üles leidsin ja sain postiga tellida oma samsungile kile.


Klient
Tahtsin teid tänada, sain paki ilusti kätte ja üllatusin meeldivalt kui avastasin pakist kaks enda tellitud läbipaistvat Galaxy W ekraani kaitse kilet pluss teie poolt lisatud läbi paistev,privaatne ja peegel kile. Väga meeldiva suhtumisega osaühing olete, kui selliseid eestis rohkem oleks siis maailm oleks kohe palju parem paik :). Selline suhtumine klientidesse ärimaailmas meie väiksel kodumaal peakski olema eesti nokia :).Kile paigaldatud ja väga rahul. Kahjuks varem ei jõudnud kirja saata kuid see ei tapa kedagi :)


Martti Künnapas
Olles üritanud leida Galaxy Tab 10.1" -le korralikku kaitsekilet, sattusin siia lehele, kust ma leidsin siiani kõige paremini sobiva. Tänan.


Egon Vaiknemets
Väga rahul, 5+. Kaup nii nagu lubatud ja järgmine päev juba postkastis. Tulemus parem, kui ootasin, isegi kuva tunduvalt parenes. Kuid, siiski pean tõdema, et tavaliselt kasutatakse minu nime ees lühendit hr. Mitte pr. Aga ma ei mossita kaua, kuid soovitan Teid kindlasti.


Office Grupp OÜ
Väga sümpaatne firma, töö tehakse kiirelt ja korralikult. Saab pöörduga erinevates kaitsekilede paigaldamise küsimustes nende poole ja koheselt leitakse ka lahendus. Jäime tootega väga rahule:)


Katri-Liis Loori
Teenindus oli väga kiire ja kvaliteetne. Kasutame kindlasti Teie tooteid ka tulevikus.


Allan Eichenbaum
Kaitsekile tuli kiiresti kohale, paigaldamine tehtud väga lihtsaks, kaup ise tundub praegu väga korralik: ekraani heleduses märgatavat kadu pole, alguses tundus kile kare, aga varsti karedus kadus: võib-olla olid enne käed liiga puhtad?:) Aitäh!


Aleksander Pihlakas
Tellisin hommiku enne tööpäeva algust kaitsekiled ja kauba sain kätte juba sama päeva õhtul. Super!!! :)

telm@rx kauplused Tallinnas
telm@rx MAGISTRAL kauplus, Magistrali keskus, Sõpruse pst.201/203, Tallinn, E-L 11:00 - 19:00, P 11:00 - 17:00
telm@rx JÄRVE kauplus, Järve keskus, Pärnu mnt.238, Tallinn, E-P 10:00 - 20:00
telm@rx MUSTIKAS kauplus, Mustika keskus, A.H.Tammsaare tee.116, Tallinn, E-L 11:00 - 19:00, P 11:00 - 18:00

telm@rx kauplus Tartus
telm@rx TARTU kauplus, Annelinna keskus, Kalda tee.43, Tartu, E-P 11:00 - 19:00