E-POOD, OSTUINFO, OSTUTINGIMUSED - telm@rx

telm@rx e-pood on täisautomatiseeritud. Kõik e-poes kuvatavad laostaatused on tegelikkusele vastavad ja tarneajad reaalsed. Pingutame iga päev selle nimel, et kaup jõuaks Sinuni lubatud tarneajaga.


TEIE TELLIMUSEGA HAKATAKSE TEGELEMA KOHESELT JA PAKK JÕUAB TEIENI ÜLDJUHUL JUBA 1 - 5 TÖÖPÄEVA JOOKSUL!


TELLIMINE

Tooteid saate tellida nii kasutajaks registreerununa kui ka ilma registreerumiseta. Oleme teinud süsteemi, mida on turvaline ja mugav kasutada. 

LISAGE TOODE/TOOTED KORVI 
VAJUTAGE NUPULE “TELLI”
TÄITKE LAHTRID, VALIGE SOBIV TRANSPORDIVIIS
VAJUTAGE NUPULE “TELLI”
VALIGE SOBIV MAKSEVIIS


TASUMINE

Pärast ostu tasumist tuleb kindlasti vajutada nuppu “TAGASI KAUPMEHE JUURDE”.

telm@rx E-POOD lehelt saate kiirelt ja turvaliselt tasuda oma tellimuse eest läbi pangalinkide.

Toetame järgmisi pangalinke: Swedbank, SEB, Nordea pank, Danske pank, LHV pank, Krediidipank, PayPal, VISA ja MasterCard Tellimus postitatakse, kui Teie poolt tasutud makse on sajaprotsendiliselt Sugram OÜ arvelduskontole laekunud.


KÄTTETOIMETAMINE itella SmartPost, Omniva ja "TULEN ISE JÄELE".


Itella Smartpost pakiautomaat, Omniva pakiautomaat ja Omniva postkontormaksumus: 1.-€ (Kauba liikumine on jälgitav, turvaline) Kõik ostud, mis on sooritatud iga päev enne kella 17.00, postitatakse veel samal päeval ja kaup jõuab kohale järgmisel päeval või 3 tööpäeva jooksul. Kauba saatmine SmartPostiga toimub ka laupäeval ja pühapäeval. NB! Riiklikel pühadel saatmist/kättesaamist ei toimu. Lisainfo: www.smartpost.ee

TULEN ISE JÄRELE transpordi maksumus: 0.-€ Pärast tellimuse saabumist meie e-mailile komplekteeritakse kaup. Kui kaup on valmis üleandmiseks, võtab meie töötaja Teiega telefoni või elektronposti teel ühendust ning teavitab Teid sellest. Tellitud kaup antakse üle vaid tellimuses märgitud isikule, isikut tõendava dokumendi esitamisel. NB! Laupäeviti, pühapäeviti ja riiklikel pühadel kättesaamist ei toimu.


ANDMEKAITSE

Sugram OÜ kasutab isikuandmeid ainult ostutellimuse täitmiseks. Sugram OÜ ei avalda Teie informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel. Hoiame sinu e-posti 100% kaitstud! 


TAGANEMISÕIGUS

Kliendil on õigus taganeda sooritatud ostust 14 kalendripäeva jooksul arvates toodete Kliendile üleandmisest. Selleks peab Klient saatma taganemisavalduse e-maili aadressile ( info@telmarx.ee ). Kauba tagastamisel on Klient kohustatud toimetama tagastatava kauba kaupmehele 30 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi teate Kaupmeheni jõudmisest. Tagastamisega seotud kulud summas kuni 10€ (kümme eurot) tasub Klient (v.a. juhul, kui üleantud tootel ilmnevad puudused). Toote tagastamise korral kannab Kaupmees toote eest tasutud summa (v.a. postikulu, mille Klient tasus toote kohaletoimetamiseks) samale pangakontole, millelt vastav makse Kaupmehele laekus 30 päeva jooksul alates tagastatava toote jõudmisest Kaupmeheni. Kauba taganemisõiguse kasutamiseks peab Klient tootepakendi avama ettevaatlikult seda kahjustamata ning tagastama toote koos pakendiga. Pakendist välja võetud toote tagastamisel kehtib mõistlikkuse põhimõte.


TELLIMUSE TÜHISTAMINE

Kui oled sisestanud vale tellimuse või soovid tellimust tühistada, saada palun e-mail info@telmarx.ee Kui arve ei ole tasutud 10 kalendripäeva jooksul peale väljastamist, loobume Sinu ostust ja tühistame tellimuse. Enne tellimuse tühistamist saadame Sinu e-posti aadressile meeldetuletuskirja.

- Head hinnad, kõik tooted laos - turvaline ostukoht aastast 2008

  Kiire tarne - kaubad teele 1.tunni jooksul, peale arve laekumist
     - Soodne transport - Smartpost Itella-ga transport Eestis 1€